Požičovňa áut Káhira

Najlepšie autopožičovne na trhu  
Hertz Budget Europcar Avis Alamo National Sixt Thriffty Dollar
Garantovane najlepšie ceny
Egypt
Autopožičovňa Egypt
Hlavné mesto: Káhira
Časová zóna: EST (UTC+2)
Oblasť: 1 001 449 km²
Čo všetko zahŕňa cena prenájmu
  • Bezplatné storno a zmena objednávky
  • Havarijné poistenie
  • Poistenie voči krádeži
  • Poistenie zodpovednosti
  • Požičovňa áut Káhira
  • Neobmedzený počet kilometrov
  • Letiskové poplatky
  • Miestnu daň
  • Hotline podporu 24 hodín denne
Autopožičovňa Káhira

Výhodný prenájom auta v Káhira je možné vtedy, ak prenájom uskutočníme čo najskôr, ešte pred odcestovaním. Máme k dispozícií aj väčší výber a môžeme ušetriť až 15-40% z ceny. Porovnajte cenové ponuky autopožičovní v Káhira, a vyberte si vám najlepšie vyhovujúce vozidlo, a rezervujte si on-line z pohodlia domova.

Väčšina autopožičovní, ktoré ponúkajú autopožičovňa Káhira vám umožní aby ste vozidlo odovzdali na inom mieste, prípadne inom štáte, ako ste si ho prevzali, musíte to však označiť pri internetovej rezervácií.

Čo ponúkame prenájom auta Egypt, v mestách, na letiskách:
Obrovský výber, zaručene najlepšie ceny , kvalitné autá. Pohodlná a bezpečná on-line autopožičovňa nám zabezpečí aj široký výber extra vybavenia, ako napríklad autosedačky, GPS, strešný nosič, alebo napr. v zime snehové reťaze, ktoré uľahčujú dopravu.

Prenájom auta Káhira, Egypt Prenájom auta Káhira

Prenájom auta na letisku Káhira

Už pri prílete na letisko v Egypt nájdeme vybranú autopožičovňu, a tak okamžite môžeme pokračovať v ceste. Samozrejme aj pri prenájme v Káhira máme možnosť odovzdať vozidlo na inom mieste, ako sme si ho prevzali. Tak napríklad, ak sme uskutočnili požičovňa áut Káhira ale našu cestu nepokračujeme lietadlom, tak môžeme označiť aj iné odovzdávacie miesto, to však samozrejme musíme označiť pri rezervácií.

Prenájom na letisku Káhira ešte nikdy nebolo také jednoduché. Rezervujte si cez internet z pohodlia domova niekoľkými kliknutiami, a tak pri prílete na letisko sa s tým už nemusíte zaoberať, len jednoducho si prevezmete prenajaté auto.

Rezervujte si on-line teraz a využite našu jedinečnú ponuku na prenajímanie vozidla v meste Káhira!

 Pozicovna aut na Káhira Letisko Káhira letisko