Požičovňa áut Tenerife

Najlepšie autopožičovne na trhu  
Hertz Budget Europcar Avis Alamo National Sixt Thriffty Dollar
Garantovane najlepšie ceny
Španielsko - Kanárske ostrovy
Autopožičovňa Španielsko - Kanárske ostrovy
Hlavné mesto: Gran Canária
Časová zóna: CET (UTC+2)
Oblasť: 7 447 km²
Čo všetko zahŕňa cena prenájmu
  • Bezplatné storno a zmena objednávky
  • Havarijné poistenie
  • Poistenie voči krádeži
  • Poistenie zodpovednosti
  • Požičovňa áut Tenerife
  • Neobmedzený počet kilometrov
  • Letiskové poplatky
  • Miestnu daň
  • Hotline podporu 24 hodín denne
Autopožičovňa Tenerife

Výhodný prenájom auta v Tenerife je možné vtedy, ak prenájom uskutočníme čo najskôr, ešte pred odcestovaním. Máme k dispozícií aj väčší výber a môžeme ušetriť až 15-40% z ceny. Porovnajte cenové ponuky autopožičovní v Tenerife, a vyberte si vám najlepšie vyhovujúce vozidlo, a rezervujte si on-line z pohodlia domova.

Väčšina autopožičovní, ktoré ponúkajú autopožičovňa Tenerife vám umožní aby ste vozidlo odovzdali na inom mieste, prípadne inom štáte, ako ste si ho prevzali, musíte to však označiť pri internetovej rezervácií.

Čo ponúkame prenájom auta Španielsko - Kanárske ostrovy, v mestách, na letiskách:
Obrovský výber, zaručene najlepšie ceny , kvalitné autá. Pohodlná a bezpečná on-line autopožičovňa nám zabezpečí aj široký výber extra vybavenia, ako napríklad autosedačky, GPS, strešný nosič, alebo napr. v zime snehové reťaze, ktoré uľahčujú dopravu.

Prenájom auta Tenerife, Španielsko - Kanárske ostrovy Prenájom auta Tenerife

Prenájom auta na letisku Tenerife

Už pri prílete na letisko v Španielsko - Kanárske ostrovy nájdeme vybranú autopožičovňu, a tak okamžite môžeme pokračovať v ceste. Samozrejme aj pri prenájme v Tenerife máme možnosť odovzdať vozidlo na inom mieste, ako sme si ho prevzali. Tak napríklad, ak sme uskutočnili požičovňa áut Tenerife ale našu cestu nepokračujeme lietadlom, tak môžeme označiť aj iné odovzdávacie miesto, to však samozrejme musíme označiť pri rezervácií.

Prenájom na letisku Tenerife ešte nikdy nebolo také jednoduché. Rezervujte si cez internet z pohodlia domova niekoľkými kliknutiami, a tak pri prílete na letisko sa s tým už nemusíte zaoberať, len jednoducho si prevezmete prenajaté auto.

Rezervujte si on-line teraz a využite našu jedinečnú ponuku na prenajímanie vozidla v meste Tenerife!

 Pozicovna aut na Tenerife Letisko Tenerife letisko